ÜRÜNLER
Paslanmaz Kapı Tekmelik

Paslanmaz kapı tekmelik

Paslanmaz sektöründe kendi rüştünü ispatlamış ve öncü olmaya devam eden OSMpaslanmaz, daha çok servis geçişlerinde ve işletme geçişlerinde kullanılan paslanmaz kapı tekmelik üretimi ve montajlamasında da sıklıkla tercih edilen firmadır. Müşterinin isteğine göre özel olarak üretilen kapı tekmelikleri, firmamızın uzman ekibi tarafından profesyonel bir biçimde çizilerek hizmete sunulur.

Genellikle kapıların alt bölümlerinde ve orta bölümlerinde kullanılan çelikten yapılan kapı tekmelik modelleri, müşterinin istek ve beklentilerine göre özel olarak dizayn edilmektedir. Özellikle insan trafiğinin çok olduğu mekânlarda kullanılan bu modeller, restoran, cafe, otel, hastane ve yemekhaneler gibi yoğun kullanıma sahip alanlarda yer alır. Böyle bir kullanım ağına sahip olması da doğal olarak hem kullanışlı hem dayanıklı hem de uzun bir ömre sahip olmasını gerektirmektedir. OSMpaslanmaz’ın uzman kadrosuyla sizlere sunacağı sorunsuz hizmet karşılığında istediğiniz tüm detaylara cevap alabileceksiniz.

Kendi içlerinde birçok çeşitlendirmeye sahip olan tekmelikler, tek ve çift kanatlı olarak yapılır ve 90 derece açılır. Firmamız güvencesiyle sağlamlığı en üst kalitede olan bu tekmelikleri mekanlarınızda gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. İstediğiniz detaylara göre hareket ederek kaliteli üretim yapan firmamız, paslanmaz tekmelik kapılar için gözetleme bölümü de oluşturabilmektedir. Yine bu özellik de istenilen boyut ve ebatlarda ayarlanabilir durumdadır.

Darbe emici kanatlarla kullanım kolaylığı eklenen kapılar, bu kanatlar sayesinde temizlenmesi çok kolay hale gelir. Yıkanabilme özelliğine dahi sahip olabilen bu kapılar, kullanım kolaylığı sağlamanın yanı sıra iş yapım aşamasında da maksimum kolaylık sağlar.

Uygun fiyat politikasından ödün vermeyen OSMpaslanmaz, paslanmaz kapı tekmeliği konusunda da sektörün en uygun fiyatlarını siz değerli müşterilerine sunar. Sektörün en iyi işçilik ve paslanmaz malzeme hizmetini bulabileceğiniz firmamız, tüm isteklerinize cevap verebilecek yetkinliktedir. Firma olarak, paslanmaz tekmelik modellerini dilediğiniz renk ve modelde, istediğiniz logo çalışması ile yapabiliriz. Sizlere bir telefon kadar yakın olan firmamız; bizimle iletişime geçtiğiniz andan itibaren sizlere sorunsuz hizmet anlayışımızla cevap vereceğimizden emin olabilirsiniz.

PASLANMAZ KAPI TEKMELİK 1MM MM PASLANMAZ ÇELİK FİYATI

Ürün Kodu Ürün Adı Üst Yüzey Genişlik Yükseklik Stok Paket İçeriği KDV Dahil
OSM-100 Tekmelik paslanmaz çelik mat 70 15 1 1 ad Fiyat Sorun
OSM-101 Tekmelik paslanmaz çelik mat 80 15 1 1 ad Fiyat Sorun
OSM-102 Tekmelik paslanmaz çelik mat 90 15 1 1 ad Fiyat Sorun
OSM-103 Tekmelik paslanmaz çelik mat 100 15 1 1 ad Fiyat Sorun
OSM-104 Tekmelik paslanmaz çelik mat 110 15 1 1 ad Fiyat Sorun
OSM-105 Tekmelik paslanmaz çelik mat 120 15 1 1 ad Fiyat Sorun
OSM-106 Tekmelik paslanmaz çelik mat 70 20 1 1 ad Fiyat Sorun
OSM-107 Tekmelik paslanmaz çelik mat 80 20 1 1 ad Fiyat Sorun
OSM-108 Tekmelik paslanmaz çelik mat 90 20 1 1 ad Fiyat Sorun
OSM-109 Tekmelik paslanmaz çelik mat 100 20 1 1 ad Fiyat Sorun
OSM-110 Tekmelik paslanmaz çelik mat 110 20 1 1 ad Fiyat Sorun
OSM-111 Tekmelik paslanmaz çelik mat 120 20 1 1 ad Fiyat Sorun

 

raından hazırlanmaktadır.

Yorumlar
Gönder