ÜRÜNLER
Paslanmaz Kapı Tekmelik

Paslanmaz kapı tekmelik

Paslanmaz sektöründe kendi rüştünü ispatlamış ve öncü olmaya devam eden OSMpaslanmaz, daha çok servis geçişlerinde ve işletme geçişlerinde kullanılan paslanmaz kapı tekmelik üretimi ve montajlamasında da sıklıkla tercih edilen firmadır. Müşterinin isteğine göre özel olarak üretilen kapı tekmelikleri, firmamızın uzman ekibi tarafından profesyonel bir biçimde çizilerek hizmete sunulur.

Genellikle kapıların alt bölümlerinde ve orta bölümlerinde kullanılan çelikten yapılan kapı tekmelik modelleri, müşterinin istek ve beklentilerine göre özel olarak dizayn edilmektedir. Özellikle insan trafiğinin çok olduğu mekânlarda kullanılan bu modeller, restoran, cafe, otel, hastane ve yemekhaneler gibi yoğun kullanıma sahip alanlarda yer alır. Böyle bir kullanım ağına sahip olması da doğal olarak hem kullanışlı hem dayanıklı hem de uzun bir ömre sahip olmasını gerektirmektedir. OSMpaslanmaz’ın uzman kadrosuyla sizlere sunacağı sorunsuz hizmet karşılığında istediğiniz tüm detaylara cevap alabileceksiniz.

Kendi içlerinde birçok çeşitlendirmeye sahip olan tekmelikler, tek ve çift kanatlı olarak yapılır ve 90 derece açılır. Firmamız güvencesiyle sağlamlığı en üst kalitede olan bu tekmelikleri mekanlarınızda gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. İstediğiniz detaylara göre hareket ederek kaliteli üretim yapan firmamız, paslanmaz tekmelik kapılar için gözetleme bölümü de oluşturabilmektedir. Yine bu özellik de istenilen boyut ve ebatlarda ayarlanabilir durumdadır.

Darbe emici kanatlarla kullanım kolaylığı eklenen kapılar, bu kanatlar sayesinde temizlenmesi çok kolay hale gelir. Yıkanabilme özelliğine dahi sahip olabilen bu kapılar, kullanım kolaylığı sağlamanın yanı sıra iş yapım aşamasında da maksimum kolaylık sağlar.

Uygun fiyat politikasından ödün vermeyen OSMpaslanmaz, paslanmaz kapı tekmeliği konusunda da sektörün en uygun fiyatlarını siz değerli müşterilerine sunar. Sektörün en iyi işçilik ve paslanmaz malzeme hizmetini bulabileceğiniz firmamız, tüm isteklerinize cevap verebilecek yetkinliktedir. Firma olarak, paslanmaz tekmelik modellerini dilediğiniz renk ve modelde, istediğiniz logo çalışması ile yapabiliriz. Sizlere bir telefon kadar yakın olan firmamız; bizimle iletişime geçtiğiniz andan itibaren sizlere sorunsuz hizmet anlayışımızla cevap vereceğimizden emin olabilirsiniz.

PASLANMAZ KAPI TEKMELİK 1MM MM PASLANMAZ ÇELİK FİYATI

Ürün KoduÜrün AdıÜst YüzeyGenişlikYükseklikStokPaket İçeriğiKDV Dahil
OSM-100Tekmelikpaslanmaz çelik mat701511 adFiyat Sorun
OSM-101Tekmelikpaslanmaz çelik mat801511 adFiyat Sorun
OSM-102Tekmelikpaslanmaz çelik mat901511 adFiyat Sorun
OSM-103Tekmelikpaslanmaz çelik mat1001511 adFiyat Sorun
OSM-104Tekmelikpaslanmaz çelik mat1101511 adFiyat Sorun
OSM-105Tekmelikpaslanmaz çelik mat1201511 adFiyat Sorun
OSM-106Tekmelikpaslanmaz çelik mat702011 adFiyat Sorun
OSM-107Tekmelikpaslanmaz çelik mat802011 adFiyat Sorun
OSM-108Tekmelikpaslanmaz çelik mat902011 adFiyat Sorun
OSM-109Tekmelikpaslanmaz çelik mat1002011 adFiyat Sorun
OSM-110Tekmelikpaslanmaz çelik mat1102011 adFiyat Sorun
OSM-111Tekmelikpaslanmaz çelik mat1202011 adFiyat Sorun

 

raından hazırlanmaktadır. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder