ÜRÜNLER
Otomatik Kapı

Otomatik kapı

Günümüz dünyası hiç yerinde saymayan, kendini her anlamda geliştirebilen ve her ürünün daha kolay kullanımlısının olması için çabalanan bir dünya. Bu anlamda da birçok ürünün otomatik sistemlerle yeniden kurgulandığını görürüz. Her şey artık daha kolay, daha temiz ve daha kullanılabilir hale gelmek üzere projelendiriliyor. Bu anlamda karşımıza çıkan bir proje örneği de “Otomatik Kapı” sistemleri oluyor. Günümüzde sıklıkla kullanılan bu kapılar, hemen hemen her alandaki uygunluğuyla dikkat çekiyor.

Otomatik kapılar sürgülü açılır, 90 derece açılır ya da döner kapı sistemleri olarak üretilmektedir. Otellerde, hastanelerde, okullarda, marketlerde, alışveriş merkezlerinde, kültür merkezlerinde, mağazalarda, ofislerde ve bunun gibi yüzlerce mekânda kullanılan otomatik kapı modelleri kullanılan projeye hem kullanım kolaylığı hem de şık ve modern görünüm sağlamaktadır. Böylesine geniş bir yelpazede kullanılmasının ana sebebi ise tasarruf amaçlıdır. Çünkü bu kapıların kullanıldığı alanlarda ısı kaybı minimum düzeye indirilmiş olur ve kapı koluyla temas edilmediği için de hijyenik olarak mekanlara kullanım kolaylığı sağlar. 

OSMpaslanmaz ekibinin uzman tecrübesi ve teknik ekibinin bilgisiyle otomatik kapı ölçüleri ve detayları büyük bir titizlikle hazırlanarak dwg ortamında üretime gönderilir. Her projeye göre farklılık gösterebilen özelliklere sahip olan kapılar, standart ölçülerle de üretilebilmektedir. Bu kapılar, genellikle paslanmaz çeliğin ve camın bir araya gelmesiyle oluşur. Böylece ortaya çok şık ve estetik bir görünüm çıkar. Genellikle bu kapılarda kullanılan camların kalın olması üzerlerine istenilen motiflerin çizimine de kolaylık sağlar. Ayrıca firma, bünyesinde tüm otomatik ekipmanlarını da barındırır ve siz değerli müşterilerine temin edebilir.

Uygun fiyat politikasıyla hareket etmekten hiç vazgeçmeyen firmamız, tüm otomatik kapı modelleri, otomatik kapı fiyatları ve otomatik kapı hakkında tüm bilgileri sizinle paylaşmaktan zevk duyacaktır. Bizlere iletişim sayfalarımızdan ulaşabilir ve her türlü desteği rica edebilirsiniz. Sorunsuz hizmet anlayışının ne olduğunu bizimle çalıştıktan sonra fark edeceksiniz. Üretim aşamasından son montaj alanına kadar sizlere sorunsuz hizmet sağlayacak olan OSMpaslanmaz, sizlere bir telefon kadar yakın. 

Fotoselli cam kapı sistemimiz oldukça kullanışlı

 

 

Otomatik kapı ölçüsü ve otomatik kapı detayı teknik ekibimizce büyük bir titizlikle hazırlanmakta olup otomatik kapı detayı dwg ortamında üretime gönderilmektedir. Otomatik kapı ölçüleri ve döner kapı ölçüleri projeye göre değişmektedir. Ancak yine de standartları olan kapı ölçüleri mevcuttur.

Otomatik kapılar genellikle paslanmaz ve camın bir araya gelmesi ile oluşan çok şık ve modern ürünlerdir. Dekoratif olarak kullanılan her projede dikkati üzerine çekmeyi başarmaktadır. Otomatik kapı camları ve döner kapı camı genellikle kalın camlardır ve üzerine istenilen motif çizimi sağlanabilmektedir.

Tüm otomatik kapı ekipmanlarına firmamızdan edinebilirsiniz. Otomatik kapı motoru, otomatik kapı sensörü, otomatik kapı camı ve paslanmaz otomatik kapı aksesuarlarını firmamız üzerin temin edebilirsiniz.

Tüm otomatik kapı modelleri, otomatik kapı fiyatları ve otomatik kapı hakkında tüm bilgiler için bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Sizlere en uygun otomatik kapı fiyat teklifi ve otomatik döner kapı fiyat teklifini sunacağımızdan emin olabilirsiniz. CAM SAÇAK (KANOPİ) AYAKLARI

Cam saçak uygulamalarının bütünlük sağlaması için önemli bir parça olan cam saçak ayakları ( kanopi ayakları )OSM Paslanmaz güvencesi sunulmaktadır. Üretimi tamamen kendi atölyemizde gerçekleştirilen cam saçak kanopi ayakları uygun fiyat politikası ile cam saçak sektörüne sunulmaktadır.

OSM Paslanmaz olarak kanopi ayak üretiminde de piyasaya ürün tedariğindede sektörün öncü kurumlarının başında gelmekteyiz. Cam saçak ayakları diğer adıyla kanopi üretim kalitemiz standartlara uygun ve tamamen kalitesi güvencemizdedir. Proje büyüklüğünüz ne olursa olsun stoklarımızda bulunan ya da istenilen adetlerde üretilen modellerimizi en kısa sürede teslim edebiliriz. Tüm kanopi ayak üretimleri kendi atölyemizde yapılmaktadır.

Kanopiler özellikle benzin istasyonlarında, oto yıkama alanlarında, bina girişlerinde, mağaza girişlerinde karşımıza çıkmaktadır. OSM Paslanmaz olarak tüm kanopi projelerine uygun kanopi ayak üretimlerinde kalitemiz ve uzman personelimiz ile sektörün en büyük yardımcısıyız.

Kanopi ayaklarımız projelere özel boyutlarda ve adetlerde üretilebilir. Cam saçak kanopi ayak fiyatlarımız projelere adetlere göre belirlenmekle birlikte piyasının en kaliteli işçilik ve uygun fiyat politikasını uyguladığımızı söyleyebiliriz.

 

Yorumlar
Gönder