ÜRÜNLER
Pleksi Merdiven Korkulukları

Pleksi merdiven korkulukları

Mekanlarınızda farklı olmayı, kendi tarzınızı belli etmeyi, gösterişli ama aynı zamanda sağlam da olan malzemeler kullanmayı seviyorsunuzdur. Günümüzde böylesi ürünlere ulaşmanın zorluğundan şikayet ediyor da olabilirsiniz. Yaşam alanlarınıza hem şıklık hem modernizm katacak hem de sağlamlığıyla katmak istediğinizde çok az ürünle karşı karşıya kaldığınızı tahmin eder gibiyiz. Bu anlamda katlar arası bağlantıyı sağlayan ve birçok noktada gerçekten en çok dikkati üzerine çeken merdivenlerdeki her detay, istemiş olduğunuz görüntüyü yakalayabilmenizi sağlayacak bir detay olabilir. “Pleksi Merdiven Korkulukları” ise bu listenin en başında yer alabilecek önemli bir aksesuar ve güvenlik aracıdır.

Üretim aşamasından montajlama hizmetine kadar her noktada müşterilerine kaliteli hizmet sunan OSMpaslanmaz, bu korkuluk modelleri konusunda yılların verdiği deneyim ve uzmanlıkla yoluna devam etmektedir. Bu modellerin üretimi konusunda da sektörün en çok tercih edilen markasıdır. Oldukça şık ve modern çizgilere sahip olan pleksi merdiven korkulukları, sağlamlık ve dayanıklılık açısından da istenilen özelliklere cevap verebilecek nitelikte bir üründür. Firma, kendi tecrübesiyle sizlere onlarca farklı modelde korkuluk üretebilmekte. Modeline, şekline, uygulama alanının boyutuna ve uygulama alanına göre müşterinin isteyebileceği tüm detaylara cevap verebilecek şekilde üretim yapabilecek olan firma, ölçüleri alma aşamasından montaja kadar sizlere tam bir hizmet sunacaktır.

Pleksi baba ve pleksi korkuluk dikme gibi değişik alternatiflerle sizlere hizmet sunan OSMpaslanmaz, pleksi küpeşte çalışmalarıyla da beraber sizlerin beğenisine birçok yeni ürünü sunabilecek alt yapıya sahiptir. Pleksi merdiven küpeşte alanında sektörün tanınmış ve en çok tercih edilen kurumların başında gelen firma, İstanbul’da kendi üretim tesislerinde üretim yapmakta. Ancak tüm Türkiye ve hatta Avrupa’da birçok ülkede hizmet verebilen firma, sizlerin istekleri doğrultusunda hareket eden ve sorunsuz bir hizmet sağlayan özel bir tesistir. Birçok alışveriş merkezi, hastane, okul, plaza, genel müdürlük binalarında uygulama yaparak rüştünü ispatlamış olan firma, sizleri sorunsuz hizmetle tanıştırabilmek için var gücüyle yoluna devam etmektedir.

Pleksi korkuluk detayı projenin ölçüleri uzman ekibimizce alındıktan sonra hazırlanmakta ve müşterinin onayına sunulmaktadır. Onay alınan projenin tüm üretimi firmanın kendi atölyelerinde yapılmaktadır.

Kaliteli hizmet sunmayı ve en uygun fiyatla sizlere ulaşmayı amaçlayan firma, bu prensiplerinden asla vazgeçmez. Sizlere bir telefon kadar yakın olan firma, ulaşılabilirlik anlayışıyla kaliteli işçiliği uygun fiyat ve sorunsuz montaj hizmetiyle buluşturmaktadır.

Pleksi Merdiven Korkuluk Modelleri

Pleksi merdiven korkuluğu üretim ve yerinde montaj hizmetinde yıların verdiği deneyim ve uzmanlıkla hizmet veren OSM Paslanmaz pleksi merdiven korkuluk üretimi konusunda sektörün en çok tercih edilen markalarının başında gelmektedir.

Pleksi merdiven korkuluk modelleri ve şekilleri uygulamanın boyutuna, uygulama alanına ve müşterinin isteğine göre değişmektedir. OSM Paslanmaz olarak pleksi korkuluk alanında onlarca farklı modelde korkuluk üretmekteyiz.

Pleksi merdiven korkulukları oldukça şık ve modern çizgilere sahip, kullanılan projede göze hitap eden ve can güvenliği açısından da sağlam ve dayanıklı korkuluk modelleridir. Basamaklarda şıklık yaratan çarpıcı çeşitlerimiz pleksi baba, pleksi korkuluk dikme değişik alternatiflerle sizlere sunulmaktadır. Şık tasarımları yanı sıra modern dizaynları ile faaliyetlerine devam eden OSM Paslanmaz pleksi küpeşte çalışmalarıyla beraber sizlerin beğenisine birçok yeni ürünü sunmuş bulunmaktadır

Pleksi merdiven küpeşte alanında sektörün tanınmış ve en çok tercih edilen kurumların başında gelen OSM Paslanmaz pleksi merdiven korkuluk üretimi yapan bir İstanbul firmasıdır. Ancak tüm Türkiye’ye hatta Avrupa’da birçok ülkede birbirinden değerli Alışveriş merkezi, hastane, okul, laza, genel müdürlük projelerine imza atmış bir kurumdur.

Pleksi korkuluk detayı projenin ölçüleri uzman ekibimizce alındıktan sonra hazırlanmakta ve müşterinin onayına sunulmaktadır. Onay alınan projenin tüm üretimi kendi atölyelerimizde yapılmaktadır. Tüm pleksi merdiven korkuluk montajı işlemi alanında uzman ve deneyimli personelimizce yapılmaktadır.

Tüm pleksi merdiven kokuluk fiyatları ve pleksi korkuluk modelleri hakkında detaylı bilgi için bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz. pleksi küpeşte fiyatları kurumumuzca tüm müşterilerimize en uygun rakama, en kaliteli işçilik ve sorunsuz montaj hizmeti ile sunulmaktadır.

Yorumlar
Gönder