ÜRÜNLER
Pleksi Korkuluk Dikmeleri

Pleksi korkuluk dikmeleri

Plexi ya da pleksiglass diye adlandırılan pleksi korkuluk modelleri, günümüzde hem kullanılan malzemesinden, hem sağlamlığından hem de moder ve şık görüntüsünden dolayı oldukça sık bir kullanım alanına sahiptir. Yaşam alanlarının tümünde uygulanabilen bu modeller aslında daha çok konutlarda tercih edilmektedir. Ofislerde ferah bir hava yaratmasından dolayı ofis ortamlarının da vazgeçilmezi olan bu modeller oldukça sağlıklı ve cam bir görünüme sahip ürünlerdir. “Pleksi Korkuluk Dikmeleri” de modellerin kullanım alanında fark yaratmasını sağlayan özel bir yapıdadır.

Pleksi dikme korkuluklar, PMMA akrilic teknolojisinin hammaddesi ile üretilmekte ve dış etkenlere karşı oldukça sağlıklı bir pleksiglass ürünüdür. Isıya duyarlı olmasıyla bilenen pleksi merdiven korkuluğu, istenildiği zaman genleşip kıvam düzeyine girebilmektedir. Yine bunun yanı sıra da bulunduğu ortamın ısısı ne olursa olsun, pleksi dikmeler ısıdan kolay kolay etkilenmezler.

OSMpaslanmaz’ın engin uzman bilgisi ve kaliteli üretim ağıyla sorunsuz bir şekilde üretimini yaptığı bu modeller, son zamanlarda özellikle dükkân girişlerinde, alışveriş merkezlerinde, otellerde, dubleks daire merdivenlerinde, bina merdivenlerinde, balkon korkuluklarında, bahçe korkuluklarında kullanılmaktadır. Güvenlik açısından gerçekten istenilen düzeyde sağlamlık gösterebilen bu modeller, dekoratif anlamdaki katacağı artı değerlerle de mekanlara özgün bir hava katacaktır. Ortamın rengine ve uyumuna göre özel olarak tasarlanan pleksi merdiven trabzanları, firmanın kaliteli işçilik anlayışı, titiz çalışma prensibi ve özel el işçiliğiyle üretilmektedir.

Fiyatlandırma konusunda da; her projeye özel olarak sunulan model, ölçü ve detaya göre bir yol izlemektedir. Fiyatlar da bu özelliklere göre değişiklik göstermektedir. Ancak OSMpaslanmaz’ın en iyi hizmeti en uygun fiyatla buluşturabilme düşüncesi asla vazgeçmeyeceği bir prensiptir. Bu anlamda da her zaman müşteri odaklı çalışma yürüten firma, kullanıcının korkuluk giderlerini minimize etme düşüncesindedir. Pleksi korkuluk fiyatlarının paslanmaz korkuluk fiyatlarına göre daha avantajlı olduğunu da belirten firma, sektörün en uygun fiyat politikasını izlemektedir. Bunun yanı sıra tüm pleksi dikmeler paslanmaz çelik ile birlikte modelleştirilebilmektedir.

Sizlere bir telefon kadar yakın olan OSMpaslanmaz, sizleri sorunsuz hizmetle buluşturabilmek için çalışmalarını sürdürmektedir. Sizlere hizmet vermek firmayı gururlandıracaktır.

Pleksi Korkuluk Dikme Modelleri

Pleksi dikmeler şık ve modern görümünden dolayı son zamanlarda fazlaca tercih edilen korkuluk modellerinden biri olmaktadır. Pleksi dikme korkuluk modelleri genellikle konutlarda tercih edilse de ofis tasarımların da da göze çarpmaktadır.

Pleksi korkuluk, plexi ya da pleksiglass diye adlandırdığımız cam görünümlü saydam natürel malzemelerdir. Oldukça sağlıklı bu malzemeler görünümü itibariyle cam görünümüne sahiptir.  Tüm pleksi korkuluk modelleri şeffaf ve saydam oluşlarından dolayı fazlaca ilgi görmekte ve tercih edilmektedir.

Pleksi dikme korkuluklar PMMA akrilic teknolojisinin hammaddesi ile üretilmekte ve dış etkenlere karşı oldukça sağlıklı bir pleksiglass ürünüdür. Isıya duyarlı olmasıyla bilenen pleksi merdiven korkuluğu istenildiği zaman genleşip kıvam düzeyine girebilmektedir. Bulunduğu ortamın ısısı ne olursa olsun pleksi dikmeler ısıdan kolay kolay etkilenmezler.

Pleksi dikme korkuluk modelleri son zamanlarda dükkân girişlerinde, alışveriş merkezlerinde, otellerde, dubleks daire merdivenlerinde, bina merdivenlerinde, balkon korkuluklarında, bahçe korkuluklarında hem güvenlik hem de dekorasyon olarak kullanılmaktadır. Merdivenlere özel olarak tasarlanan pleksi trabzanlar yapısı ve görünüşü ile birçok büyük konutların vazgeçilmez ev aksesuarları arasında bulunmaktadır. Ortamın rengine ve uyuma göre özel olarak tasarlanan pleksi merdiven trabzanları büyük bir titizlikle el işçiliği ile işlenerek üretilmektedir.

Pleksi dikme korkuluk fiyatları projeye, modele, ölçülere ve pleksi dikme korkuluk detayına göre değişiklik gösterse de OSM Paslanmaz olarak pleksi korkuluk dikme fiyatlarında sektörün en uygun fiyatlarını sunmaktadır. Pleksi korkuluk fiyatları paslanmaz korkuluklarına göre avantajlıdır. Kullanıcının kokuluk giderlerini minimize eder. Tüm pleksi dikmeler paslanmaz çelik ile birlikte modelleştirilebilir.

Tüm pleksi dikme korkuluk modelleri ve fiyatları hakkında detaylı bilgi ve sipariş için bizlere iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Yorumlar
Gönder