ÜRÜNLER

CAM KORKULUK MODELLERİ-27

CAM KORKULUK

Cam korkuluklar günümüzde artık çok fazla tercih edilmektedir. Cam korkuluk uygulamaları bulunduğu alana ferahlık vermektedir. Cam korkuluklar şık ve modern görünümü kesintisiz göstermektedir.

Türkiye`de cam kullanım kültürünün artmasıyla popüler hale gelmiştir. Cam korkuluk uygulamaları genellikle balkon uygulamalarında, merdiven uygulamalarında, teras uygulamalarında, Galeri uygulamalarında,

Villa uygulamalarında, Plaza uygulamalrında, Kolej uygulamalarında vb gibi bir çok alanda uygulaması yapılmaktadır.

Cam korkuluk uygulamalarını farklı modellerde ve çeşitlerde istediğiniz alana istediğiniz şekilde yaptırabilirsiniz.

Demir korkuluklarınızdan kurtularak daha ferah ve şık bir ortamı kendiniz cam korkuluk uygulama yaptırarak kullanabilirsiniz. Cam korkuluklarınızda uygulama alanında kullandığımız korkuluklar paslanmaz korkuluk olarak yapılmaktadır.

Paslanmaz kalitesiyle uzun yıllar kullanım imkanınız bulunmaktadır. Cam korkuluk uygulamaları uzman ekibimiz tarafınca üretilip uygulanmaktadır.

Cam korkuluğu kullanmak istediğiniz alanın ölçüleri alınarak bu şekilde imalatı ve kesim işlemleri yapılmaktadır. İmalatımız kendi bünyemizde bulunmaktadır.

Cam korkuluk uygulamaları sizlere vitrin görünümü veren bir şıklık sunmaktadır. Kullanım alanı olarak uygulama yaptığımız diğer korkuluklarımızı http://osmpaslanmaz.com/merdiven-korkuluklari.html inceleyebilirsiniz.