HİZMETLER

Firmamızın taathüdünü üstlendiği darıca park avm kapılarını açtı

Yapılan işler;  Paslanmaz Camlı Galeri korkuluk, Paslanmaz Kolon bariyerleri, Paslanmaz Lamalı Teras korkuluğu, Paslanmaz Asansör sövesi Ve Paslanmaz Cam Kaplama

DARICA PARK Alışveriş Merkezi
ADRES
Kazım Karabekir Mah. İstasyon Cad. No: 523
Darıca / Kocaeli
TELEFON
0262 656 46 46
FAX
0262 655 34 44
E-POSTA
bilgi@daricaparkavm.com

SMA Metrostar Grup tarafından Darıca’ya kazandırılan, birçok ünlü markayı bünyesinde barından ve İstasyon Caddesi üzerinde yer alan Darıca Park Alışveriş Merkezi ilçenin ilk ve tek, Gebze bölgesinin ise ikinci alış veriş merkezi olma özelliğini taşıyarak 30 Mayıs 2015 Cumartesi günü kapılarını halka açtı.

 

Toplamda 10 bin metre kare kapalı alan üzerine kurulan Darıca Park Alışveriş Merkezi` n de açılış ile birlikte bir birinden ünlü markalar şubelerini açarak hizmet vermeye başladı.

 

Metrostar AŞ’nin genel müdürü ve başarılı iş adamı yatırımcı Sayın Abdullah Örs, Darıca Park Alışveriş Merkezi`ni bölgeye kazandırmaktan mutlu olduklarını belirterek, son yıllarda yıldızı parlayan, yerel ve merkezi yönetimlerin yaptığı yatırımlar ile modern bir gelişme çizgisi gösteren Darıca’nın büyümesine katkı sunacak bir projeyi hayata geçirdiklerini ifade ederek, 

“Bu kentin her alanında olmak ve Darıca’ya katkı sunmak istiyoruz. Darıca Park Alışveriş Merkezi, ilçemize sunduğumuz güzel bir hizmet. Burası Darıca’da yüzlerce kişiye istihdam sağlayan bir iş kapısı oldu aynı zamanda. Darıca Park’ın bölge ekonomisine önemli ölçüde katkı sunacağını tahmin ediyoruz” dedi.