ÜRÜNLER
Teras Cam Korkuluk

Teras Cam Korkuluk

 Cam, pleksi, ferforje, paslanmaz malzemeler kullanılarak oluşturulan teras korkuluk modelleri, uygulandığı alanların mimarisi ile bütünlük yaratarak estetik bir görünüm kazandırmaktadır.

 

Teras cam korkuluk paslanmaz ve cam kullanıyoruz

 

Teras cam korkuluklar genelde mekân ortamlarında sigara kullanıcıları için yaptırılmaktadır. Kullanıcılara yapılan bu alanlarda yaz ve kış mevsimlerinde bu alanları daha güvenli ortama çevirmektedir. Sigara kullanımının yasaklanmasıyla cafe alanlarının hemen hemen hepsi teras korkuluk yaptırımlarına başvurmuştur. Teras cam korkuluklar paslanmaz kalitesiyle yapıldığından uzun yıllar kullanıma sahiptir. Teras cam korkuluk modelleri çeşitlilik bakımından oldukça fazladır. Her bütçeye göre uygulamalarımız bulunmaktadır.

Teraslarda hem güvenlik hem de şık ve modern ortamlar yaratmak için uygulanan cam teras korkulukları cam korkuluk modelleri içinde en çok tercih edilen ürünlerdir. 

 

Teras cam korkuluk sistemi özel tasarımlarla yeni modeller

 

 

 

OSM Paslanmaz olarak tüm cam korkuluk ürünlerimizde en kaliteli malzeme ve işçilik ile üretim yapmakta ve uygulama alanına yerinde titizlikle montaj hizmeti vermekteyiz. Teraslarda kullanılan cam korkuluk uygulamalarımıza alışveriş merkezleri, iş merkezleri, holding binaları, fabrikalar, konut terasları gibi onlarca referans verebiliriz. Tüm projelerimizde proje çizimleri, cam korkuluk detay çizimleri, üretim aşaması, paslanmaz çelik aksesuar üretim ve cam korkuluklar ile kombinasyonu, nakliyat ve yerinde montaj hizmetini bir bütün olarak Türkiye’nin her yerine götürmekteyiz.

 

 

Teras cam korkuluk paslanmaz ve cam kullanıyoruz

 

 

Tüm teras cam korkuluk fiyatları ve cam korkuluk fiyatları için sitemizin iletişim bölümünden bizlere ulaşarak bilgi alabilirsiniz. Sizler için cam teras korkuluk fiyat teklifini en uygun rakamlarla oluşturacağımızdan emin olabilirsiniz. 

 

 

Balkonlara yaptığımız paslanmaz balkon camlı korkuluk sistemimiz