ÜRÜNLER
Spider Cephe

Spider Cephe / Transparan Cephe Sistemleri

 

OSM Paslanmaz olarak kuruluşumuzdan günümüze ülkemize değer katan bir çok projenin spider cephe diğer adı ile transparan cephe sistemlerine imza attık. Son zamanların dış mekan mimarisine yön veren spider cephe kaplamaları konusunda uzman ve deneyimimiz ile gerek modelleme, gerek üretim ve gerekse de montajlama da Türkiye`nin her yerine hizmet vermekteyiz.

Spider cephe sistemlerinde çalışmalarımızı asansör kaplama, bina ve mağaza dış ve iç kaplama alanlarında yoğunlaştırmış durumdayız. Özellikle doğa dostu, yeşil enerji bina mimarisinde yoğun olarak tercih edilen spider cephe sistemleri enerji tasarrufu sağlar, aydınlık bir ortam yaratır ve gün ışığından daha fazla yararlanmanıza olanak sağlar.

Transparan Cephe Sistemlerinde Uygulama

Spider cephe ya da diğer adı ile Transparan cephe sistemlerinde OSM Paslanmaz olarak yılların deneyimi ve onlarca dev projenin güveni ile hizmet vermekteyiz. Bu anlamda uygulama yapılacak alana göre tasarım, üretim ve montaj çalışmalarının tamamı kendi ekibimizle yine kendi atölyelerimizde gerçekleştirilmektedir.

Spider cephe sistemleri; transparan çatı sistemleri, şeffaf asansör, havalandırma gibi yerlerde yoğun olarak kullanılır. Bu sistemlerde uygulama paslanmaz çelik aksesuarlarla gerçekleştirilir. Paslanmaz çelik parçalar ile birbirine tutturulan cam oldukçada sağlamdır. Dış duvarlarda kullanıldığında dışarıdan içerisi görünmeyecek şekilde sistem kullanılır. Isıyı ve sesi içeri geçirmemesiyle de ekstra izolasyon gerektirmez. Kullanılan camlar kırılmaz olduğu içinde kolay kolay zarar görmez.

Spider cephe detayı kısmında kurumumuz spider cephe teknik şartnamesine uygun tamamı profesyonel ekibimizce hazırlanan spider cephe detayı dwg ve diğer formatlarda hazırlanıp üretime gönderilmektedir.

 

Spider Cephe Aksesuarları

OSM Paslanmaz olarak spider cephe aksesuarları üretimi ve satışı da gerçekleştirmekteyiz. Transparan cephe montajı için gerekli tüm malzeme, ekipman ve paslanmaz aksesuarlar kendi atölyelerimizde kendi markamız ile üretilmekte ve garantili olarak satışı gerçekleştirilmektedir.

Spider cephe aksesuarları, spider cephe ekipmanları olarak paslanmaz manet, spider cam tutucu, paslanmaz konnektör, cam kolon spider, cam kolon bağlantı parçaları, paslanmaz rotil, paslanmaz cam tutucular firmamız tarafından üretilmekte ve Türkiye`nin her yerine sevkiyat yapılmaktadır. İster 1 adet, ister bin adet alım yapabileceğiniz stok ürünlerimiz ile sizde projelerinizi güvenle tamamlayabilirsiniz.

Spider / Transparan Cephe Fiyatları

Tüm spider cephe fiyatlarıtransparan cephe fiyatları konusunda kurumumuz ile 0216 314 89 64 nolu iletişim hattımızdan görüşme sağlayabilir, projenize özel teklif talebinde bulunabilirsiniz. Ayrıca spider cephe aksesuar fiyatları ile transparan cephe aksesuarları fiyatları konusunda da bizlere yine iletişim telefonumuzdan ya da iletişim sayfasından bilgi alabilirsiniz. 

Piyasada maksimum kalite, minimum fiyat politikası ile 2002 yılından günümüze devam eden iş tecrübemiz ile transparan cephe kaplama ve aksesuarları alanında en çok tercih edilen kurumuyuz. Fiyat politikamızı projenin büyüklüğü, uygulama alanının detayları, kullanılacak malzeme seçimi gibi bir çok kriter ile belirlemekte ve buna göre projelere teklif sunmaktayız. 

 

Bu sayfada yer alan tüm içerikler ve görseller `Noter` tastikli OSM Paslanmaz firması üzerine olup, izinsiz her hangi bir amaçla başka bir web sitesinde ya da basılı yayınlarda kullanılamaz. Kullanıldığı anlaşıldığı vakit yasal olarak maddi ve manevi zararlarımız için gerekli işlemler kurumumuzca başlatılacaktır.