ÜRÜNLER
Spider Cam Tutucular

Spider Cam Tutucular

Paslanmaz cam tutucu olarak da bilinen spider cam tutucular, transparan cephe sistemlerinin en önemli ekipmanlarından biridir. Spider cephe aksesuarları içinde en çok ihtiyaç duyulan ürün olan spider cam tutucular Osm Paslanmaz olarak %100 yerli üretim olarak kendi atölyelerimizde yüksek kalite paslanmaz ham madde ile pürüzsüz üretilmektedir. Kendi üretimimiz olan paslanmaz cam tutucular, model olarak da üzerimize kayıtlı patentlerle tüm Türkiye`de transparan / spider cephe sistemleri montajı gerçekleştiren şirketlere büyük yardımları dokunmaktadır. Spider cephe sistemlerine hayat veriyoruz. 

Modelleme sürecinden üretime, üretim sürecinden montaja kadar projelerinizin tüm aşamalarında profesyonel ve alanında deneyimli ekibimiz ile hizmet vermekteyiz. Tüm Türkiye`ye, ülkenin bir ucu Kırklareli`nden bir ucu Iğdır`a kadar 81 ilimize ister tek adet, ister bin adet üretim yaparak adrese teslim spider cam tutucu ürünümüzü gönderiyoruz.  Planer cam cephe kaplama sistemi`nin değişmez en önemli parçası olan bu cam tutucular firmamızda kendi üretimimiz olarak sürekli stoklu olarak satışa hazır tutulmaktadır. Osm Paslanmaz bugün ulusal ve uluslar arası bir çok paslanmaz çelik firmasına bu ürünlerin toplu satışını da gerçekleştirmektedir.

 

 

Spider cam tutucu detayı önemli bir aksesuardır. Tüm projeyi ayakta tutacak en önemli yardımcı malzemedir. Bu anlamda hem sağlam, hem de şık dizayn ile üretim gerektirmektedir. Spider cam tutucu ölçüleri modele göre farklılık göstermektedir. Cam tutucu modellerine buradan ulaşabilirsiniz. Cam bağlantı parçaları projenin uygulanış şekline göre farklılık gösterebilir. Paslanmaz cam tutucular da bunlardan biridir.

İstanbul`da spider cam tutucu üretimi, satışı ve montajı hizmetini bir arada sunan firma bulmak neredeyse imkansızdır. Osm Paslanmaz olarak bizler ise 2002 yılından günümüze bu hizmeti siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

Spider Cam Tutucu Ölçüleri

Ölçü projenizde kullanacağınız cam tutucu modeline gör değişecektir. En güncel spider cam tutucu ölçüleri için bize 0216 314 89 64 nolu telefondan ya da info@osmpaslanmaz.com mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Spider Cam Tutucu Fiyatları

OSM Paslanmaz olarak hizmet vermeye başladığımız 2002 yılından günümüze maksimum kalite, fayda ve hizmet minimum fiyat politikası ile çalışmaktayız. Tüm paslanmaz proje tekliflerinde bu prensibimize uymaya özen gösteririz. Bizden teklif alacağınız paslanmaz cam tutucu fiyatları sektörün en iyi işçiliği için talep edilen en uygun teklif olacağını taahhüt ederiz. Spider cam tutucu fiyatlarımız sektörün oldukça altında üretici fiyatı olup toplu alımlarda ıskonto bedelleri belirlenmiştir.