ÜRÜNLER
Balkon Cam Korkuluk

Balkon Cam Korkuluk

Cam Korkulukların hayatımızı kolaylaştırıyor olması artık günümüz inşa sektöründe yadsınamaz bir gerçektir. Ancak cam dendiğinde sizin de aklınıza "ya kırılırsa?" sorusu mu geliyor. Silin aklınızdan o düşüncelerinizi. Neden mi ? Çünkü cam korkuluklar estetik olmasının yanında aynı zamanda sağlam olmasıyla da ön plana çıkmaktadır.  

Cam korkuluk sektörünün lideri OSM Paslanmaz markaya kaliteye sağlamlığa önem veren siz değerli müşterilerimiz için hem üretim yapmakta hem de proje alanlarında ürünlerinizin montajını gerçekleştirmektedir. 

Cam korkuluklar, toplumumuzdaki algının aksine sağlamdır, dayanıklıdır ve asla kalitesiz değildir. Çünkü insana hizmet etmek, insan için üretmek bunu gerektirir. Cam korkuluklu balkonlarınız hem daha sağlıklı hem daha güvenli hem daha kullanışlı hem de daha estetiktir. 

Balkonlara yaptığımız paslanmaz balkon camlı korkuluk sistemimiz

 

Cam korkuluklar o eski, o demir, o paslı korkuluklara göre daha sağlıklıdır. Çünkü tozlar balkonunuza rahatlıkla giremez. 

Cam korkuluklar güvenlidir. Çünkü paslı korkuluklar gibi araları açık değildir. Küçük yaşta çocuklarınız balkonunuzda rahat bir şekilde dolaşabilir. 

Cam korkuluklar kullanışlıdır. Çünkü, çok rahat bir şekilde temizlenebilir. 

Cam korkuluklar estetik ve moderndir. Bu sebeple anlatmamıza gerek dahi yoktur çünkü cam korkuluklar sizler gibi zarif insanlara hitap eder.

 

Balkonlara paslanmaz balkon camlı korkuluk sistemimiz

 

 

Balkon cam korkuluklar dediğimizde ise aklımıza modern binalar geliyor. Çünkü modernlik günümüzde şeffaf olmayı dayanıklı olmayı gerektiriyor. Yeni yapılacak olan ya da modernize edilmesi gereken binalarda OSM Paslanmaz Çelik olarak sizlere kaliteli bir hizmet sunmaktayız. Evleriniz, mağazalarınız, otelleriniz, kafeleriniz yani içinde kaliteli bir yaşam olan tüm meskenleriniz için sizlere en kaliteli ürünleri sunmak bizler için övünç ve mutluluk kaynağıdır. Çünkü biz insanlara güven sunuyor ve onları güvende tutuyoruz. Aynı zamanda her geçen gün büyüyen inşaat sektörünün vazgeçilmezi hale gelen ve residanceları binaları daha çekici kılan balkon cam korkuluklar dairelerinizin değerine değer katmaktadır. 

OSM Paslanmaz çelik olarak balkon cam korkuluklarınızın aksesuar ve malzemelerini sizler için en uygun şekliyle üretmekte ve İstanbul`dan Türkiye`nin her yerine hizmet vermekteyiz. 

 

Balkon Ve taraslara yapmış olduğumuz model